БУДІВНИЦТВО НБК та СВЯП-2

Проведено випробування системи електропостачання СВЯП-2

На ДСП «Чорнобильська АЕС» (ДСП «ЧАЕС») створено комісію з приймання обладнання та систем сховища відпрацьованого ядерного палива № 2 (СВЯП-2). Після комплексних випробувань були проведені індивідуальні випробування дизель-генераторів системи автономного електропостачання та трансформаторної підстанції системи нормального електропостачання СВЯП-2.

Устаткування систем нормального електропостачання і дизель-генераторів є джерелами електричної енергії для секцій автономного електропостачання та всіх локальних силових електричних збірок СВЯП-2.
Роботи з монтажу обладнання дизель-генераторів і трансформаторної підстанції виконані ТОВ «Західенергомонтаж» (субпідрядник ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ») згідно з робочою документацією, розробленою Державним підприємством Міністерства оборони України «Центральний проектний інститут», а випробування – за програмами, погодженими з ДСП «ЧАЕС».
Прийняття 24 лютого 2017 року вищевказаного обладнання комісією ДСП «ЧАЕС» дасть можливість провести індивідуальні випробування секцій автономного електропостачання, силових збірок і дозволить подати проектне електропостачання усім технологічним споживачам СВЯП-2 для проведення їх приймальних, індивідуальних та комплексних випробовувань.
Найближчим часом планується проведення індивідуальних випробувань іншого обладнання СВЯП-2.

За матеріалами офіційного веб-сайту ДСП «Чорнобильська АЕС»

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію