Наказ ДАЗВ України від 27 серпня 2012 року №127 «Про введення в дію Плану заходів»

Дата публікації . Друк

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ

З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

НАКАЗ

27 серпня 2012 р. м. Київ № 127

Про введення в дію Плану заходів

З метою впровадження заходів Концепції реалізації державної політики у сфері розвитку діяльності в окремих зонах радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 р. № 535-р,
НАКАЗУЮ:

1. Ввести в дію План заходів щодо впровадження заходів Концепції реалізації державної політики у сфері розвитку діяльності в окремих зонах радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 р. № 535-р (далі – План заходів), що додається.

2. ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» (Кушніренко С.М.), ДСП «Чорнобильська АЕС» (Грамоткін І.І.), ДСП «Централізоване підприємство з поводження з радіоактивними відходами» (Мельниченко В.П.), Державному спеціалізованому підприємству з управління капітальним будівництвом зони відчуження (Юденко М.М.), ДНДУ «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології» (Бондарьков М.Д.) та Державному науковому центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф (Омеляшко Р.А.) до 26.09.2012 привести у відповідність програми робіт на 2012 рік з Планом заходів.

3. ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» (Кушніренко С.М.), ДСП «Чорнобильська АЕС» (Грамоткін І.І.), ДП «Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС» (Шаплико М.О.), ДСП «Централізоване підприємство з поводження з радіоактивними відходами» (Мельниченко В.П.), Державному спеціалізованому підприємству з управління капітальним будівництвом зони відчуження (Юденко М.М.), ДНДУ «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології» (Бондарьков М.Д.) та Державному науковому центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф (Омеляшко Р.А.) в установлені терміни щороку надавати на адресу ДАЗВ програми робіт на відповідний рік, з урахуванням Плану заходів. Звіти про виконання Плану заходів надавати на адресу ДАЗВ щопівроку (до 10 січня та до 10 липня).

4. Керівникам структурних підрозділів ДАЗВ забезпечити контроль за своєчасним виконанням щорічних програм робіт.

5. Сектору інформаційного забезпечення та взаємодії з громадськістю (О. Черненко) забезпечити до 2017 року щопівроку (до 15 січня та до 15 липня) інформування Кабінету Міністрів України про стан виконання Плану заходів.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови ДАЗВ Бобра Д.Г.

Виконуючий обов’язки Голови

Д. Бобро