Відновлювана енергетика

У ДАЗВ підтримали соціальний проект за ініціативи Руслани Лижичко з розвитку зеленої енергетики, який стартуватиме у Чорнобилі

Посол відновлювальної енергії у світі Руслана ініціювала соціальний проект «Renewable Energy Sunrise» щодо переходу України на 100% використання чистої енергії, старт якого планується на 26 квітня у зоні відчуження.

Детальніше

У рамках виконання зобов’язань України за Кіотським протоколом у Чорнобилі буде зведено фотоелектричну станцію

Посол Іспанії в Україні, представники Міністерства екології та природних ресурсів, керівництво Державного агентства України з управління зоною відчуження, а також інших профільних міністерств та підприємств, що належать до сфери управління ДАЗВ, відвідали зону відчуження, щоб оглянути майданчики, на яких можливо розмістити сонячні панелі.

Детальніше

Уряд розглядає можливість реалізації проектів вироблення сонячної енергетики в зоні відчуження

Уряд розглядає можливість реалізації проектів вироблення сонячної енергетики в зонах відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення (далі – зона відчуження), що сприятиме залученню нових інвестицій та зміцненню енергетичної безпеки країни. Про це сказали учасники наради, яка пройшла сьогодні, 22 травня, під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
            (044) 594-82-45 (канцелярія)

  office[]dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію